czwartek, 24 grudnia 2015

W oczekiwaniu na...

Zgłaszam swoją obecność po długiej przerwie. Święta Bożego Narodzenia to piękny i nastrojowy czas. Dzisiaj Wigilia, kiedy to wyczekujemy tej pierwszej gwiazdki....

Święta w tym roku to dla mnie szczególny czas oczekiwania, gdyż... spodziewam się dziecka.

To też powód, dlaczego nie było mnie tutaj przez ostatni czas.

Ze względów zdrowotnych musiałam trochę przystopować. Nie dla mnie skakanie po parapetach w poszukiwaniu dobrego światła, aby zdjęcie wyszło dobre. Wszyscy blogowicze wiedzą o czym mówię:) Ale już prawie się udało i już niebawem przywitam moją małą kruszynę.

W tym roku ominął mnie przedświąteczny stres. Dziękuję za to moim najbliższym, którzy obchodzili się ze mną jak z przysłowiowym jajkiem. Chyba będę za tym tęsknić:)

Myślę jednak, że nie potrzeba odmiennego stanu, aby zauważyć drugiego człowieka....
Wystarczy się tylko zatrzymać i zastanowić, czy aby pośpiech i gonitwa dnia codziennego nie pochłania nas za bardzo, tak że nie dostrzegamy tego, co najważniejsze.

Tak więc zatrzymajmy się chociaż na chwilę....

Spokojnych Świąt.

6 komentarzy:

 1. Gratulacje z powodu oczekiwanego dzieciątka! Dobrze, że wróciłaś, bo już myślałam, że stało się coś poważnego, ale pamiętaj - świat realny jest ważniejszy od wirtualnego. Życzę spokojnych, zdrowych i radosnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za przemiły komentarz i odwzajemniam życzenia!:)

   Usuń
 2. To wspaniała nowina, moje gratulacje! :-) Bajecznych i magicznych Świąt, pełnych szczęścia, radości i miłości 🎅🎄🎁

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna nowina...przesyłam najserdeczniejsze życzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ wspaniała wiadomość <3 .... życzę Ci dużo szczęścia i radości w nadchodzącym roku . Ściskam bardzo serdecznie, Agness<3

  OdpowiedzUsuń